Vánoční bilance a dva tipy pro nový rok

VánoceMáme pár dnů do Vánoc a já bych vám chtěla popřát především poklidné prožití svátků a konce roku 2013.

Do nového roku si přeji pokračovat v pravidelném publikování článků a přinášet vám i nadále kvalitní informace z oblasti výživy a zdraví. Někdy se stane, že mi trvá déle dát celý článek dohromady, mějte prosím strpení, mám rozepsáno více témat a ta složitější trvají i mnoho hodin, než je dám dohromady. Snažím se porovnávat různé informace a přinést vám pak nezaujatý pohled. Není to vždy snadné. Ale o to je radostnější sledovat, jak takový článek někoho nakopne, motivuje, nebo pomůže zorientovat se. Děkuji vám za vaši přízeň!

Můj plán je jasný: zlepšovat se v tom, co doposud dělám. A to jednoduše proto, že MĚ to baví a VÁM to pomáhá.

A jaký je váš plán?

Možná byste rádi do nového roku udělali hodně změn. Zlepšit vztahy, kariéru, kondici… čím ale začít? Doporučuji začít s fyzickým zdravím!

Steve Pavlina, úspěšný americký autor a spíkr, napsal k tomuto tématu pěkný článek

„Zlepšení vašeho jídelníčku a fyzické kondice vám přinese pozitivní výsledky ve všech oblastech života, protože budete mít k dispozici extra energii každý den. Budete mít více energie, kterou můžete investovat do vaší kariéry, vztahů, mentálního a duchovního rozvoje….“

„…Říká se, že lidé prvních 50 let svého života vyměňují zdraví za bohatství, a dalších 50 let vyměňují bohatství za zdraví. Ale to vůbec není obchod, který byste měli dělat.“

Pokud patříte mezi ty, kteří potřebují alespoň ze začátku podporu a takzvaně nakopnout k akci, mám pro vás dva tipy!

Udělejte si pořádek ve výživě a změňte svůj život k lepšímu

dárkový poukazPrvním tipem je možnost předplatit si mé služby výživového poradenství ještě teď do konce prosince za původní ceny (od ledna měním ceník), a posléze je v klidu čerpat až v novém roce. Poukazy budou platit do konce března 2014. Takže jestli se nemůžete rozhoupat k akci, teď je ten nejlepší čas, protože zaprvé ušetříte, ale hlavně uděláte něco důležitého pro sebe nebo své blízké! Předplatit výživové poradenství si můžete jak pro sebe, stejně tak můžete poukaz darovat někomu jako vánoční dárek.

 Objednávejte na [email protected]

Cvičte chytře

ladies only FTDruhým tipem je moje doporučení, kde začít cvičit. Jsi-li žena z Prahy, můj jednoznačný tip je Funkční trénink Praha. Cvičí se v Dejvicích a hledáš-li něco, co opravdu funguje a kde najdeš partu podobně naladěných žen, přijď vyzkoušet ukázkovou hodinu zdarma! Když si zarezervujete trénink do konce prosince (klidně až na začátek ledna) a uvedete při rezervaci kód „anicka“, domluvila jsem pro vás slevu 50 % na první měsíc cvičení. Tak hurá do toho!

Využijte motivaci k novému začátku

Ráda bych povzbudila i ty z Vás, kterým už není dvacet (ani třicet, nebo čtyřicet), a máte třeba i větší nadváhu, mrkněte se na tento velice motivační článek! Mě příběh Vlaďky naprosto dojal. Sama chodím na funkční trénink do Dejvic už dva roky a jsem naprosto spokojená.

Perfektní motivační článek – 5 tipů, jak na předsevzetí a pevnou vůli, si přečti zde.

Neváhejte, napište nebo zavolejte na recepci, využijte první hodiny zdarma a slevy na první měsíc a… začněte cvičit! Až se po pár měsících ohlédnete, myslím, že mi poděkujete 😉

1 komentář u „Vánoční bilance a dva tipy pro nový rok

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *