Přirozenou cestou ke zdraví a kráse


Od začátku roku 2017 mi přišlo do cesty několik lidí, kteří naprosto zásadně ovlivnili můj život. Jedním z nich je i Xana Bati. Tato moudrá žena pochází z Ukrajiny a je uznávanou odbornicí především na estetiku těla a obličeje. Ovšem, nejde tu jen o krásu….. to je teprve začátek. Držte si klobouky, jízda začíná.

Celé její know how (Akademie XB) v sobě zahrnuje tři směry: omlazení, poznání a úspěch.

Já osobně jsem prošla on-line školou „omlazení“ a začínám školu „poznání“. V dubnu jsem byla na dvoudenním setkání v Českém ráji a poznala i další účastnice školy omlazení. A taky celý tým kolem Xany, který mi hned přirostl k srdci 🙂 Jsem z celé koncepce naprosto unešená a budu ráda, když pomůže co nejvíce lidem. Není to jen o kráse, ale hlavně o zdraví!

Co způsobuje naše stárnutí

Stárnutí je zaviněno vrozenými nebo vzniklými deformacemi těla. Když je objevíme, můžeme je napravit. A ta náprava je možná čistě fyziologickým způsobem. Jako nástroj používáme pouze naše ruce, případně baňky na obličej i tělo.

Proč je potřeba napravovat deformace? Zabraňují totiž správnému fungování anatomických struktur a volnému průtoku tekutin v těle. Z toho pak vznikají různé obtíže, například i celulitida a ukládání tuku.

Co je navíc úžašné – harmonizací těla harmonizujeme i duši – mizí deprese, nepříjemné pocity ze sebe, zvyšuje se sebevědomí.

Je to naprostá pecka!

Celé to vypadá jako sci-fi a hudba budoucnosti. Nemuset stárnout, ozdravit tělo pouze za pomoci vlastních rukou. Xana je vizionář s neprůstřelnými vědeckými podklady. Není to o nějakém zázraku, ale o práci na sobě. Zde jsou tři zásady koncepce, které se mnou maximálně rezonují:


1. Vždy hledejte příčinu (která způsobila nemoc, deformaci, apod.). Poté budeme působit na příčinu, ne na následek.

2. To, co nabízí oficiální medicína, není bohužel vždy to nejlepší.

3. Obrňte se trpělivostí, zázraky se nedějí na počkání.

Jelikož se léta zabývám výživou a lidským zdravím – vidím stále zřetelněji pokřivenost oficiální medicíny. Přístup „hledání opravdové příčiny“ je mi tedy blízký a jsem nadšená, že někdo jako Xana má tak perfektně propracovaný systém. Už teď vidím, kolika lidem tato koncepce pomáhá (včetně mě).

Koncepce fyziologického modelování a omlazování těla

Já sama nyní pracuju na narovnání pánve, snížení napětí v nožní klenbě (příliš vysoká klenba – hrozí patní ostruha), správném dýchání, sezení, uvolňování napětí krčních svalů…

Dále pracuji na prevenci křečových žil, ke kterým mám předpoklady – podle Xany jsou křečové žíly důsledkem posunutí pánve a zkrácení vazu v okolí kyčelního kloubu. V dolní časti se pak hromadí tekutiny a tělo potřebuje větší hydraulickou sílu na zajištění krevního oběhu. Jak vidíte, tělo je propojený celek. Naprosto fascinující.

V mém okolí už vidím tyto výsledky práce s koncepcí:

 • vyřešení problémů s krční páteří
 • postupné vyhlazování vrásek
 • odstranění depresí pomocí práce s tělem
 • vymodelování bříška
 • odstranění bolesti – patní ostruhy (tj. zánět plantární fascie)
 • záchrana 85ti leté maminky před opakovanou mrtvicí
 • a mnoho dalšího!

Co dalšího je možné řešit:

 • vybočený palec (nesprávná chůze)
 • plochá noha
 • ochablá pokožka na pažích
 • chrápání
 • rozestoupené břišní svaly
 • nesprávné postavení pánve –> neplodnost, gynekologické potíže, hemoroidy, zácpa…
 • celulitida (poruchy mikrocirkulace tekutin v těle)
 • odstranění zánětů
 • odstranění deformací a mnoho dalšího

V současnosti probíhá akce 14 dní s Koncepcí, kde se můžete zdarma seznámit s několika účinnými cviky této koncepce. 4.10. 2017 začíná nový běh on-line kurzu Koncepce fyziologického modelování a omlazování těla. Rozhodnete-li se projít tímto kurzem, stejně jako já, nebudete litovat. Navíc mám pro vás slevu – při zadání kódu „anicka“ máte mínus 10 % z celkové ceny. 

Tady je odkaz na webové stránky Xany, kde si vše můžete důkladně prostudovat. Můžete se také podívat na bezplatná prémiová videa. Jestli vás koncepce zaujala, napište mi na [email protected] Nebo napište rovnou (té nejmilejší asistentce, co jsem kdy poznala) Lucce na [email protected] – poradit se, jaký postup je pro vás ten nejlepší a která škola je zrovna otevřená.

 

4 komentáře u „Přirozenou cestou ke zdraví a kráse

 1. Pingback: Jak porozumět sám sobě i ostatním | Anna Jermářová

 2. Pingback: Problémové partie: břicho, zadek, stehna. Netradičně, zato funkčně! Díl 1. – ÚVOD | Anna Jermářová

 3. Lenka Olivová

  Paní Jermářová,

  omlouvám se za obtěžování, ale prý jste souhlasila s tím, abych Vás oslovila ve věci metody paní Xany Bati.
  Přiznám se, že jsem na vážkách, zda si zaplatit (relativně vysokou) částku za kurz omlazení.
  Vzhledem k současným poměrům jsem bohužel už dost skeptická k různým nabídkám a nerada bych kupovala „zajíce v pytli“.
  Proti věku přece není léku? Na zázraky nevěřím.
  Teorie paní Xany vypadají sice rozumně a logicky, ale v úvodních prezentacích jsou to pořád jen teorie, aniž se dozvíme, co kurz vlastně konkrétně obnáší.
  Můžete mi, prosím, sdělit něco bližšího? Jde o nějaké cviky, praktické rady nebo něco podobného?

  Pokud budete ochotná mi sdělit něco bližšího včetně vlastních zkušeností, budu Vám vděčná.

  S pozdravem

  Lenka Olivová

  1. annajermarova Autor příspěvku

   Leni, jasně. Ráda přiblížím. „Učení“ Xany je pro mě osobně prospěšné na vícero rovinách. (Kde začít? 🙂 V první řadě bych chtěla říct, že, aby byly nějaké výsledky, je třeba na tom pracovat. Z tohoto pohledu se tedy žádné zázraky nedějí – je třeba vynaložit úsilí (cviky, hmatové techniky… provádět pravidelně několikrát do týdne). Na druhou stranu, naše tělo je jeden velký zázrak a já tak díky Xaně pochopila další souvislosti, jak naše tělo funguje. Otevírá to nové obzory, člověk si uvědomí, že vše je řešitelné… veškeré zdravotní problémy. Některé za týden, jiné za rok, za dva. Dejte mi prosím kdyžtak konkrétní otázky, klidně na mail [email protected], je toho tolik, a nevím, co vás konkrétně zajímá… Jinak v kurzu se učí jak souvislosti – tedy teorie – tak praktické cviky, hmatové techniky, práce s baňkami, kalibrace těla – k tomu různé kompenzační cviky… Přesné zaměření současného kurzu vám řekne Lucka na [email protected], já se účastnila kurzu loni, nyní je to zase o kus dál a vylepšené 😉 Asi si řekněte, co od toho očekáváte. Xana je opravdu výjimečná žena, nicméně, kdo čeká instantní řešení typu plastické chirurgie, tady se ho samozřejmě nedočká. Jde se k podstatě fungování lidského těla.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *