O mně

Mnoho lidí si myslí, že za dobrou postavou a zdravím stojí hodiny potu v posilovně a gurmánské utrpení v podobě pojídání zrní. A tak to prostě vzdají. Přitom být fit není až takový problém. Jen vědět, kudy vede cesta.

Po mnoho let jsem dávala dohromady střípky znalostí a zkušeností. Přičichla jsem na pár let k vrcholovému sportu, zajímala se o souvislosti s výživou a hodně studovala. Zlomem pro mě byl rok 2012 a moje práce výživové specialistky na pobočce Světa zdraví v Praze, kdy jsem díky intenzivní práci s klienty a spolupráci s řadou odborníků pochopila plno souvislostí. Najednou to všechno začalo zapadat více do sebe.

Některé stále hojně doporučované rady ohledně výživy jsou dávno překonané a to proto, že věda jde stále kupředu. Z nějakého důvodu ale tyto nesprávné informace stále kolují nejen mezi laiky, ale i mezi odborníky. Myslím, že je právě teď čas na změnu!

V této souvislosti jsem pro vás připravila volně ke stažení 10 naprosto nezbytných otázek a odpovědí pro úspěšné hubnutí a zdravý život, kde najdete ty nejdůležitější otázky a odpovědi vedoucí k úspěchu.

Ráda bych vám na tomto webu předávala ty nejlepší informace, které využijete ke zdravému životu a úspěšnému hubnutí, ale také k větší pohodě a klidu ve vašem životě.

Výživa je ve skutečnosti velmi složitým a komplexním oborem a je možné díky ní plno věcí ovlivnit. Ovšem ty základní principy nejsou vůbec složité a každý je může jednoduše aplikovat do svého života.

Jsem tu pro Vás, kdo máte zájem naslouchat. Nebojte se mě na cokoliv zeptat nebo mě kontaktovat, máte-li něco na srdci.