Informativní

Po třech měsících jsem tu! Volejte sláva a tři dny se radujte 🙂 Kam jsem se poděla a proč sakra už nepíšu každý týden jeden článek jako dřív? Inu, časy se mění. Toto léto bylo ve znamení příprav nové poradny, kterou jsme s kolegyní již otevřely. Pro VÁS! Budeme vás postupně informovat o novinkách i výsledcích našich klientů.

Naše nová poradna – Vaše lepší výsledky

poradnaA na co se u nás můžete těšit? Pomocí jídelníčku vám pomůžeme zlepšit kvalitu vašeho života (někdo chce zhubnout, jiný zase řešit zdravotní problémy, většina klientů potřebuje obojí!). Používáme principy paleo/primal každému individuálně přizpůsobené na míru. To je cesta, která se nám za předchozí léta u klientů osvědčila. Takto se stravujeme i my a funguje nám to. Říkáme tomu jednoduše – zdravá strava. Vítejte v první paleo klinice v ČR!

Provádíme u nás testy potravinové intolerance, které nám také pomohou odhalit příčiny vašich zdravotních problémů či přibírání na váze.

Naše filozofie v pár slovech

Jsme přesvědčeny, že je nutné zaměřit se na řešení příčiny zdravotních problémů, místo řešení pouhých následků a maskování projevů. Ať už jsou projevy jakékoliv (obezita, astma, bolesti hlavy, nebo závažnější onemocnění), vaše strava hraje zásadní roli při léčbě. Máme s tím zkušenosti.

Žádné rychlo-diety a přísné kalorické restrikce u nás nehledejte. Poradíme vám, jak jíst zdravě už napořád a co dělat, abyste dosáhli co nejlepšího zdraví. Víme totiž, že jedině zdravý člověk může být štíhlý a spokojený zároveň.

„A budeš ještě stíhat psát články?“

Ano. Chci. Z vašich reakcí vím, že vám moje články pomáhají. Sice nevím, jak často to bude příspěvek přímo zde na tomto blogu, ale budu vás informovat i o těch článcích, které mi vyjdou jinde. Některé už jsou naplánované! Držte mi palce 😉

Začala jsem vcelku pravidelně přispívat i mimo můj blog. Tady je shrnutí, kde všude jsem letos publikovala.

Články na internetu

booksTakže… od dubna spolupracuji s RunGo.cz, webem nesoucím pěkný podtitulek: „běháme srdcem“. Jedná se o sympatické webové stránky se sympatickými redaktory. Já sice už pár let neběhám, ale skoro desítku let jsem běhala víc než dost a vše kolem běhání si živě pamatuju 😉 Pod hlavičkou RunGo mi zatím vyšly tyto tři články:

Tištěné časopisy

BylinkyRevue

Další můj článek najdete v říjnovo-listopadovém čísle tištěného časopisu Bylinky Revue. Článek je….. o paleo stravě 🙂 Na vyžádání paní redaktorky.

Ke stejnému tématu jsem se vyjádřila i v týdeníku Instinkt (40/2014), kde vyšel dle mého povedený článek: Jíst si jako v pravěku. Psala ho novinářka, která kromě mě zpovídala i Veselou Borůvku Beát. Když pomineme trochu zcestný nadpis (no co, taky píšu ráda zcestné nadpisy 🙂 článek se mi velice líbí. Jen s tím slovem „pravěk“ by se mohlo zacházet opatrněji.

V rámci našeho projektu Paleo Spirit budeme také psát články… vycházející z praktické činnosti poradny a výsledků našich klientů. Už sbíráme první data…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *